C#nedir?com Homepage
Forum Home Forum Home > ASP.NET > ASP.NET
  New Posts New Posts RSS Feed - iis ile web servis yayınladım database hatası veri
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

iis ile web servis yayınladım database hatası veri

Post Reply Post Reply

Author
Newbie
Newbie

Status: Offline
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote emreaslan Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: iis ile web servis yayınladım database hatası veri
    Posted: 20 Aralık 2017 at 22:17
Sunucuyla bağlantı kurulurken ağ ile ilgili veya örneğe özel bir hata oluştu. Sunucu bulunamadı veya sunucuya erişilemiyor. Örnek adının doğru olduğunu ve SQL Server'ın uzak bağlantılara izin verdiğini doğrulayın. (provider: SQL Network Interfaces, error: 50 - Local Database Runtime hatası oluştu. Cannot create an automatic instance. See the Windows Application event log for error details)

hatası alıyorum yardımcı olabilir misiniz?

Back to Top
tunc View Drop Down
Newbie
Newbie

Status: Offline
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote tunc Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Aralık 2017 at 19:06
Veri tabanının portlarının açık, ip sine erişimi olduğuna ve kullanıcı adının, şifrenin doğru olduğuna emin misin? Genelde bu ekranda gördüğün bundan dolayı olur. 
Önerim :Sunucuya gir masa üstünden direk veritabanı sunucuda erişebiliyor musun görmen.
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.01
Copyright ©2001-2014 Web Wiz Ltd.