C#nedir?com Homepage
Forum Home Forum Home > C# / .NET > C#
  New Posts New Posts RSS Feed - SQL sadece bugün girilen kayıtları listeleme???
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

SQL sadece bugün girilen kayıtları listeleme???

Post Reply Post Reply

Author
Message Reverse Sort Order
Executez View Drop Down
Newbie
Newbie

Status: Offline
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Executez Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: SQL sadece bugün girilen kayıtları listeleme???
    Posted: 09 Temmuz 2021 at 09:38
Bu işe yarayacaktır bence de. Smile
Back to Top
murat.sirin View Drop Down
Newbie
Newbie

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote murat.sirin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Mayıs 2021 at 17:45
sql sorgunu aşağıda ki gibi düzelterek deneyebilirsin.
Select * From istatistik Where CONVERT(DATE,yapilma_Tarihi)= CONVERT(DATE,GETDATE()) Order By ID ASC
Sorun düzelecektir.
Back to Top
suysal View Drop Down
Newbie
Newbie

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote suysal Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Mart 2021 at 18:38
Merhaba,

Bu iş öyle olmuyor, lütfen bunu deneyiniz,

Select * From sF_Kredi Where VadeTarihi BETWEEN Cast(getdate() as date) and Dateadd (DD, 1, Cast (getdate() as date))

teşekkürler by ocyazir

Saygılarımla,

Edited by suysal - 18 Mart 2021 at 18:47
Back to Top
csharpogreniyorum View Drop Down
Newbie
Newbie

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote csharpogreniyorum Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Ocak 2015 at 02:26
bunuda denermisin ?

select * from DEPOLAR WHERE CAST(ISLEMTARIH as DATETIME) > DATEADD(day,-1,GETDATE())

Back to Top
emrahbaba View Drop Down
Senior Member
Senior Member

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote emrahbaba Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Ocak 2015 at 23:16
>= kullan

Edited by emrahbaba - 16 Ocak 2015 at 23:17
Emrah BABAYİĞİT
Back to Top
lindeman View Drop Down
Groupie
Groupie

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote lindeman Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Ocak 2015 at 22:47
c sharp ile SQL den sadece bugün girilen kayıtları listelemek istiyorum..örneğin sisteme bugün kayıt olmuş isimleri getirmek istiyorum..

"Select * From istatistik Where yapilma_Tarihi <= GETDATE() Order By ID ASC"

bu şekilde yapınca bugünkü ve önceki kayıtları getiriyor...< işaretini kaldırınca hata vermiyor ama sonuçta döndürmüyor..
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.01
Copyright ©2001-2014 Web Wiz Ltd.