C#nedir?com Homepage
Forum Home Forum Home > C# / .NET > Visual C#
  New Posts New Posts RSS Feed - E-Fatura Görüntüleme
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

E-Fatura Görüntüleme

Post Reply Post Reply

Author
Newbie
Newbie

Status: Offline
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote blackstone Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: E-Fatura Görüntüleme
    Posted: 03 Nisan 2014 at 16:51
Merhaba arkadaşlar.
E-Faturaya geçiş kapsamında gib den indirilen xml file in gib programı dışında görüntülenmesi ihtiyacı doğdu. Yani ben xml i bir web sayfası üzerinden tıkladığımda fatura görüntüsünün bu programla açılmasını ve görüntülenmesini istiyorum. Bununla ilgili çalışması olan bir arkadaş oldu mu acaba? Yardımcı olabilecek varsa çok sevinirim. Bu verileri okumakta bana yardımcı olacak birkaç örnekte olabilir.
Şimdiden teşekkürler.

Edited by blackstone - 03 Nisan 2014 at 17:29
Back to Top
ilhan99 View Drop Down
Senior Member
Senior Member

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ilhan99 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Nisan 2014 at 10:05
http://www.yazgelistir.com/makale/xml-dokumanlarini-csharp-ile-okumak-ve-yazmak

http://balciali.wordpress.com/2011/04/29/27/
Back to Top
blackstone View Drop Down
Newbie
Newbie

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote blackstone Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Nisan 2014 at 14:02
Teşekkürler, bakacağım. Ama bunun dışında direk ilgilenmiş arkadaş varsa da benim için daha iyi olacak.
Back to Top
destiny24 View Drop Down
Senior Member
Senior Member

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote destiny24 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Nisan 2014 at 15:43
xsltproc diye aratırsan eğer, bu programa bir stil dosyası bir de xml dosyası parametre olarak gönderirsen sana bir html dosyası oluşturduğunu görürsün.
try{Olaylar}Catch{Hatalar}Finally{Ölüm}
Back to Top
infochn View Drop Down
Newbie
Newbie

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote infochn Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Ocak 2020 at 12:51
merhaba şu adreste c# ile basit bir uygulama yazdım belki işinizi görür..

Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.01
Copyright ©2001-2014 Web Wiz Ltd.