C#nedir?com Homepage
Forum Home Forum Home > Sertifikasyon ve Kariyer > Sertifikasyon ve Kariyer
  New Posts New Posts RSS Feed - Microsoft Sınavları Hakkınd
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Microsoft Sınavları Hakkınd

Post Reply Post Reply

Author
Newbie
Newbie

Status: Offline
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote cagatayyildiz87 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Microsoft Sınavları Hakkınd
    Posted: 29 Temmuz 2013 at 12:50
Herkese merhabalar,
Microsoft web alanında mcdp olmak için sınavlara girmek istiyorum. Biraz inceledim fiyatlar sınav başı 100$. Öğrencilik durumunda indirim olduğunu duymuştum bu konuda yardımcı olabilecek bir arkadaş var mı? ayrıca kaynak konusunda yardımcı olabilecek bir arkadaş?
Back to Top
crazzybaron View Drop Down
Senior Member
Senior Member

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote crazzybaron Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Temmuz 2013 at 14:00
genel de benzer soruları soruyorlarmış ve ingilizceymiş bende sınav başı 100$ olduğunu biliyorum başka bilgim yok
MVP yolunda.......
Back to Top
Engels View Drop Down
Groupie
Groupie

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Engels Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Nisan 2014 at 22:20
70-515 e girmiştim, 1000 sayfalık bi ebook okumuş ve çıkmış sorulara çalışmıştım iki yıl önce. 850 civarı puan almıştım. 700 puan yetiyor geçmek için. ama mcdp olmak için birden fazla sınav geçmek lazım.
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.01
Copyright ©2001-2014 Web Wiz Ltd.