C#nedir?com Homepage
Forum Home Forum Home > C# / .NET > Visual C#
  New Posts New Posts RSS Feed - proje hakkındaki yorumlarınızı bekliyorum
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

proje hakkındaki yorumlarınızı bekliyorum

Post Reply Post Reply

Author
Groupie
Groupie

Status: Offline
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ertu54 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: proje hakkındaki yorumlarınızı bekliyorum
    Posted: 06 Haziran 2013 at 11:46
http://www.speedyshare.com/c5jds/Movie-Finder.rar

film arşiv programıdır gördüğünüz eksikleri hataları yazarsanız sevinirim teşekkürler
Back to Top
ertu54 View Drop Down
Groupie
Groupie

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ertu54 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Haziran 2013 at 21:43
hiçmi yorum atacak yok
Back to Top
polis88 View Drop Down
Senior Member
Senior Member

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote polis88 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Haziran 2013 at 16:24
Düzeyini bilmıyorum bunu neden yaptın onuda bilmıyorum(ödev vs) fakat kodlamalarında bu tür küçük bir şey bile olsa katman mimarisini kullanmanı öneririm :) ama sadece öylesine 3-4 saatte yaptıgım birşey diyorsan güzel olmus :)

İletişim
24 Ekim 2011 Saat= 9:00 Yazılım Kursuna Başlad
Back to Top
nedimnamo View Drop Down
Groupie
Groupie

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote nedimnamo Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Haziran 2013 at 17:22
Originally posted by ertu54 ertu54 wrote:

hiçmi yorum atacak yok

çok anlamadım ama ,
1.ben bir türlü filmi izliyemedim hep yol hatalı diye birşey diyor,
2.gerçekten kontrollerin çok kötü
   -süreye harf eklenebiliyor mesela ,
   -konumu kendısı atmasına rağmen hata veriyor,
   -textbox ,butonların tab kontrollerini yapman lazım
   -sil dediğim zaman yol hatası veriyor,eğer yol hatası veriyorsa kayıt edeceğin zaman kontrolünü yapıp kayıt etmemesi lazım,
   -sil diyorsun fakat kullanıcı neyi tıklayıpta sileceğini bilemez bu şekilde ,senin mantığına row üzerinde herhangi bir yeri tıklayıp silemesi lazım ama o şekilde olmaz ,onun yerine datagrid üzerine chechbox yada buton koyman lazım,
   -aynı şeyler izleme içinde geçerli,
   -add or remove buttons diye birşey bırakmıssın ama ben amacının ne oldgunu anlamadım ,
3.diğer şey ise kayıtekle diyorsan showdialog şeklinde yapta başka sayfalar açılıpta arkada kayıp olmasın

benım nacızene fıkırım bu art niyet yok

Edited by nedimnamo - 10 Haziran 2013 at 17:25
winform c# mssql,sql asp.net projeler yapılır
mail : nedim@nedimaydin.com
Back to Top
ertu54 View Drop Down
Groupie
Groupie

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ertu54 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Haziran 2013 at 19:26
3-4 saatte yapılmış bir program bilgisayarımda birçok film var bunları düzenlemek amacı ile yaptım sadece

nedimnamo yorumların için teşekkür ederim kardeşim dikkate alıcam

teşekkürler
Back to Top
llemeht View Drop Down
Senior Member
Senior Member

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote llemeht Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Haziran 2013 at 07:54
açıkçası programı indirdim fakat acces bağlantı sorunu çıktığı için fazla kurcalamadım ama
Böyle ufak bir proje için 100 mb dosya boyutu biraz abartılı değil mi ? toplasan 5-6 mb bitirilecek bir proje
dex expresi kopmle paylaşmışsın bizimle :)

yinede eline sağlık emek vermişsin.
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.01
Copyright ©2001-2014 Web Wiz Ltd.