C#nedir?com Homepage
Forum Home Forum Home > ASP.NET > ASP.NET
  New Posts New Posts RSS Feed - Proje Önerisi
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Proje Önerisi

Post Reply Post Reply

Author
Groupie
Groupie

Status: Offline
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ibrahimA Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Proje Önerisi
    Posted: 12 Şubat 2012 at 23:35
Arkadaşlar Merhaba...

asp.net ile ilgili proje yapmam gerekiyor fakat aklıma bir şey gelmiyor. değerli fikirlerinizi bekliyorum...

İyi Akşamlar Dilerim...
Back to Top
choopterasive View Drop Down
Groupie
Groupie

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote choopterasive Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Şubat 2012 at 11:59
emlak, rent a car, basit blog, herhangi bir iş yerinin tanıtım sayfası (giyim mağazası mesela)

emlak sitesinde kullanıcı ayrıntılı ev arsa vs araması yapacak. admin panelden ise ev, arsa vs ekleme kaldırma güncelleme olcak.

rent a car emlak sitesine benzer yapıda. kullanıcılar kiralık araçları ve fiyatlarını görebilecek. araçların o an musait olup olmadıklarını görrebilecek.

basit blog sitesinde admin panelden makale yayınlayacaksın. kullanıcılar yorum yapacak yada puan verebilecek. uyelik sistemi olcak. admin panelde üye düzenleme (ekle kaldır güncelle) olcak.

tanıtım sayfası ise biraz daha basit kullanıcılar için sadece iletişim kısmı yapsan yeter. admin panelden ise tanıtım kısmının düzenlenmesi için bi sayfa yaparsan yeterkli olur

kabaca anlatmaya çalıştım ayrıntı istersen yaz burda yardımcı olmaya çalışırım.

Edited by choopterasive - 13 Şubat 2012 at 12:00
C#
Back to Top
yusufbuROCK View Drop Down
Groupie
Groupie

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote yusufbuROCK Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Şubat 2012 at 20:48
blog sitesi senin için daha basit olur ama yararı olur mu o kadar bilemem.bana kalırsa dağıtık bi uygulama geliştir alt yapın varsa.örneğin b2c b2b gibi projeler yapman senin açından daha iyi olacaktır.araştırma yapacağın için daha çok şey öğreneceksin.iyi çalışmalar dilerim genede.
www.rexasoft.com
Back to Top
ibrahimA View Drop Down
Groupie
Groupie

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ibrahimA Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Şubat 2012 at 21:05
Düşünceleriniz için teşekkür ederim.. bc2 bc2 derken onu çok iyi anlamadım...
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.01
Copyright ©2001-2014 Web Wiz Ltd.