C#nedir?com Homepage
Forum Home Forum Home > UML > UML
  New Posts New Posts RSS Feed - UML Eğitimleri
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

UML Eğitimleri

Post Reply Post Reply

Author
Newbie
Newbie

Status: Offline
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote junior_esc Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: UML Eğitimleri
    Posted: 09 Eylül 2003 at 11:12

Sizce Uml in eğitimine gitmek gerekli mi yoksa gerek burdaki gerek internetteki dökümanlar yeterlimidir. Fazla teorik gibi geldiği için bi grupla eğitimini almak istiyorum ama 3 günlük eğitim için 1000 $ diyorlar. O kadar parayı vermek imkansız.

Bildiğiniz bir eğitim merkezi yada önerebileceğiniz bir yol varmı?

İyi çalışmalar.

Back to Top
peganom View Drop Down
Groupie
Groupie

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote peganom Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Eylül 2003 at 11:57
selam UML i bir programcının bilmesi için endüstri eğitimi alması gerekir çünkü bu onların işi sen bakma türkiyedeki yazılım firmları UML den tut kendilerin bile bilmedikleri bir çok şeyi isterler ama sadece istemekle yetinirler. UML in ne olduğuna dair bir genel kültür bilgisi yeterli. gerisi eğitim işi benim düşüncem bu yönde. bu sitede algans ın yazdığı bu konuyla ilgili güzel yazılar var onları okumanı tavsiye ederim. koaly gelsin iyi çalışmalar.
Back to Top
akslm View Drop Down
Newbie
Newbie

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote akslm Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Ekim 2014 at 10:13
hep öğrenmek istedim bi türlü fırsatın bulamadım :)
Back to Top
dundarbulent View Drop Down
Newbie
Newbie

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dundarbulent Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Aralık 2014 at 03:23
Eğitime gitme şansı olmayanlar için şu kitabı öneririm :
http://www.kitapyurdu.com/kitap/default.asp?id=706575&sa=180549593
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.01
Copyright ©2001-2014 Web Wiz Ltd.