C#nedir?com Homepage
Forum Home Forum Home > C# / .NET > C#
  New Posts New Posts RSS Feed - Microsoft Visual Studio .NET 2003
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Microsoft Visual Studio .NET 2003

Post Reply Post Reply

Author
Message Reverse Sort Order
musacolak79 View Drop Down
Newbie
Newbie

Status: Offline
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote musacolak79 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Microsoft Visual Studio .NET 2003
    Posted: 20 Mayıs 2005 at 15:42

merhaba arkadaşlar Evilminded arkadaşımızın verdiği linkten programı indirdim fakat kuramadım yardımcı olabilecek kimse varmı vs_setup. exe dosyasını çift tıkladım birkaç program yüklendi ama gerisi yok açamadım.lütfen yardım

Back to Top
Newbie
Newbie

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote musacolak79 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Mayıs 2005 at 13:25

ilginiz için teşekkür esderim arkadaşlar.programı indiriyorum sağolun eğer böyle giderse yakında bu forumda faydalı bir üye olacağıma inanıyorum.

yazılımla kalın

Back to Top
Evilminded View Drop Down
Newbie
Newbie

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Evilminded Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Mayıs 2005 at 21:45
Back to Top
phrozen View Drop Down
Senior Member
Senior Member

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote phrozen Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Mayıs 2005 at 20:46
kim tutar mantığı yanlış.. bugün yahoo mail bile 1 GB olmuş artık:) Birtakım siteler mevcut warez sitelerinden bulabilirsin ya da en ama en temizi Emule ya da sharezaa ile indir. Tabi kanunen yazılım geliştirmek için para ödeyip almak durumundasın :)
Büyük işler tecrübeyle başarılır,tecrübe ise hataların toplamıdır
Kuyuya düşmüş bir kurbağa için gökyüzü,kuyu yarıçapının karesiyle pi sayısının çarpımına eşittir
Back to Top
bkocin View Drop Down
Newbie
Newbie

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote bkocin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Mayıs 2005 at 18:11

Çok büyük bunu kim internette tutar.600-700 MB civarı.Zannetmiyorum bulacağını.Ama yine de araştır

Back to Top
Newbie
Newbie

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote musacolak79 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Mayıs 2005 at 17:48

arkadaşlar gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederim bir problemim daha var birkaç makale buldum ama burada verilen örnekleri yapmak için Microsoft Visual Studio .NET 2003 programına ihtiyacım var bu programı nereden indirebilirim acaba. teşekkürler.

[email protected]

Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.01
Copyright ©2001-2014 Web Wiz Ltd.