C#nedir?com Homepage
Forum Home Forum Home > Mobil Programlama > Mobil Programlama
  New Posts New Posts RSS Feed - Emulator hatası
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Emulator hatası

Post Reply Post Reply

Author
Newbie
Newbie

Status: Offline
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote alipolatolu Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Emulator hatası
    Posted: 11 Ocak 2005 at 02:09

Merhabalar;

Visual Stuio .NET 2003 ve .NET Framework 1.1 kullanıyorum. Sistemim Windows XP SP1. VS.NET ile yeni bir "Smart Device Application" oluşturup çalıştırmak istediğimde aşağıdaki hata mesajını alıyorum. Mesajda dediği gibi de değil aslında, yani kullanıcının Administrator hakları var. Acaba başka bir kullanıcıdan mı bahsediyor yoksa ben bişeyler mi kaçırıyorum? Yaptığım farklı bişey yok, sadece basit bir uygulama yapmak istiyorum. Pocket PC veya Windows CE Emulator seçimi önemli değil, hepsinde aynı hata mesajıyla karşılaşıyorum. Yardımcı olursanız sevinirim.

Emulator driver installation failed. Most common cause: user does not have administrator permissions.

Ali Polat OLU

Back to Top
erkal View Drop Down
Senior Member
Senior Member

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote erkal Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Ocak 2005 at 18:48

sanırım buradaki adımları izlersen yardım edebilir:

http://weblogs.asp.net/exchange/archive/2004/02/23/78930.aspx

en iyi programcı, uyumayan programcıdır...
Back to Top
alipolatolu View Drop Down
Newbie
Newbie

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote alipolatolu Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Ocak 2005 at 19:13

teşekkürler,

Bu sayfayı bende bulmuştum, orada yazanları denedim denedim olmadı. Bende VS.NET'i yenidne kurdum ve düzeldi, sanırım kurulum sırasında bi hata oluşmuş da farkında değilmişim. Sorunu tam olarak anlayamadım ama Emulator'un yüklenemiyordu. Şu anda sorunum yok, gayet güzel çalışıyor ama o sorun neden kaynaklanmıştı gerçekten merak ediyorum.

Tekrar teşekkürler,

Ali Polat OLU

Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.01
Copyright ©2001-2014 Web Wiz Ltd.