C#nedir?com Homepage
Forum Home Forum Home > ASP.NET > ASP.NET
  New Posts New Posts RSS Feed - Konu dısı
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Konu dısı

Post Reply Post Reply

Author
Newbie
Newbie

Status: Offline
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ernes Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Konu dısı
    Posted: 14 Ocak 2006 at 18:44

1 mb 800*600 bir resmi nasıl 100*150  100kb bir hale getirebiliriz. Ve bunu nasıl asp olan bir sayfada uygulayabiliriz.

Bu konu dısı mail acılmadıgı icin burada sordum..

Back to Top
algans View Drop Down
Moderator Group
Moderator Group

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote algans Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Ocak 2006 at 12:24

Bahsettiğiniz resmi bir resim işleme programında - mesela Photoshop - açıp resmin çözünürlüğünü küçültürseniz olur bence :) Belki Paint te bil yapılabiliyordur.. Bir dene istersen
Sefer Algan
www.csharpnedir.com
Back to Top
ernes View Drop Down
Newbie
Newbie

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ernes Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Ocak 2006 at 15:04

Belki yanlıs anlama oldu sefer :)

Ben bunu asp ile yapan bir dll yada bir asp kod  arastırıyorum.

Back to Top
algans View Drop Down
Moderator Group
Moderator Group

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote algans Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Ocak 2006 at 09:20

bence yanlş anlamadım..sizin söyledğinizden anlaşılan oydu :) söyledğin işlemi yapan bir dll hazır nerde bulunur bilmem ama o işlemi yapacak bir dll yapmak çok zor olmasa gerek. Asp.net kullanıyor olsaydın  tabi işler daha kolay olurdu.

Sefer Algan
www.csharpnedir.com
Back to Top
bluetr View Drop Down
Newbie
Newbie

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote bluetr Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Ocak 2006 at 18:00

Javascriptle yapabilirsiniz sanirim.Biraz arastirmak lazim.

Back to Top
ernes View Drop Down
Newbie
Newbie

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ernes Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Ocak 2006 at 09:46

Bir seyler buldum. .dll işime yardımcı olacak sanırım. Devolopment asamasi bittiginde ilgilenen olursa anlatadabilirim..

Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.01
Copyright ©2001-2014 Web Wiz Ltd.